Tavan Vantilatörü

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünüm hemen kargoya verilir mi?

Web sitemizden yapacağınız alışveriler, pazar günü hariç aynı gün kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edildikten sonra sizlere bilgi mesajı gelmektedir.

Ürünüm Kargoda kırılırsa ne olur?

Ürünlerimizi kargoya vermeden önce titizlik ile paketleme yapıyoruz. Gönderim esnasında kırılan ürünleri hasar tutanağı ile anında kabul ediyoruz.

Ürünüm kargoda gecikirse nasıl bir yol izlemeliyim?

Ürünlerinizin teslimat süresinin uzaması halinde canlı destek ekibimiz ile anında irtibata geçebilirsiniz. Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için çalışmalara başlayacağız. Çalışmalardan sonra sizi anında bilgilendireceğiz.
Ürünüm hemen kargoya verilir mi? Web sitemizden yapacağınız alışveriler, pazar günü hariç aynı gün kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edildikten sonra sizlere bilgi mesajı gelmektedir. Ürünüm Kargoda kırılısa ne olur? Ürünlerimizi kargoya vermeden önce titizlik ile paketleme yapıyoruz. Gönderim esnasında kırılan ürünleri hasar tutanağı ile anında kabul ediyoruz. Ürünüm kargoda gecikirse nasıl bir yol izlemeliyim? Ürünlerinizin teslimat süresinin uzaması halinde canlı destek ekibimiz ile anında irtibata geçebilirsiniz. Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için çalışmalara başlayacağız. Çalışmalardan sonra sizi anında bilgilendireceğiz.
Merhabalar, sizden aldığım ürünlerde teknik servis desteği veriyor musunuz? Firmamız olarak sattığımız ürünlerin garanti süreleri boyunca arızalarını ve bakımları yapmıyoruz. Ayrıyeten kendi markalarımız olan ürünlerimizin garanti sürelerinden sonra sizlere hizmet vermek için çalışmalara devam ediyoruz.

Copyright © 2019 Aydın Aydın